Ve středu 13. 5. se na naší škole ve Vrchlabí konal tradiční majáles. Navzdory chladnému počasí jsme si celý den užili. Nejprve byl průvod městem, poté jsme si vychutnali koncert stále větší a větší školní kapely a shlédli vystoupení jednotlivých tříd. Na závěr byl pro každého přichystán burger od našeho kolegy. Děkujeme všem, kteří se naplno zapojili!