Krajská organizace KKIVI podala žádost o Erasmus+ za konsorcium několika gymnázií v Královéhradeckém kraji. Žádost dopadla úspěšně a my se tak můžeme těšit, že v následujících devíti letech se naši žáci budou moci účastnit nejrůznějších pobytů v zahraničí, ve kterých budou pracovat na projektech v oblasti přírodních věd, AI, technologií nebo udržitelnosti. Naši učitelé zase získají možnost kariérního růstu, když budou moci navštěvovat zahraniční školy, kde se budou inspirovat. Díky současné síti partnerských škol tento program naplno využijeme a již nyní se těšíme na naše partnerské školy do Německa, Polska či Itálie. Zároveň budeme hledat i další partnerské školy, abychom program využili co nejvíce.